Jsme i naSlovensku
Navštívit

O nás

                                                                                                                             
           REMI GROUP s.r.o.

          je výhradním dovozcem německého krmiva pro psy a kočky MERA PETFOOD FAMILY do České a Slovenské republiky.
          Oficiálním partnerem německého výrobce MERA-Tiernahrung GmbH jsme již od roku 2004.Ing. Renáta Galová, jednatelka a majitelka REMI GROUP s.r.o.


Jmenuji se Renáta Galová. Zvířata a hlavně pejsky jsem milovala a vyrůstala s nimi od svých raných dětských let. Ve dvanácti jsem se stala členkou kynologického klubu v Trenčíně na Slovensku, kde jsem se začala věnovat výcviku své první fenky německého ovčáka jménem Carin Dlhé Hony.
Období dospívání považuji za šťastné právě kvůli Carin. Jezdily jsme spolu po závodech a dosáhly mnoha úspěchů. V šestnácti jsem se díky skvělé Carin stala Mistryní Slovenska ve výcviku psů v kategorii juniorů. Někdy v té době začínám snít sen o své budoucí velké chovné stanici psů.
Můj sen se brzy stal skutečností a já jsem pak dalších téměř dvacet let svého života zasvětila chovu německých ovčáků v chovatelské stanici AVAX a později Avax Hof. Odchovala jsem několik desítek vrhů německých ovčáků a osm vrhů čivav, jezdila se psy po výstavách a hlavně jim věnovala všechen svůj volný čas a energii.
Dnes se již chovem aktivně nezabývám, ale vím jak důležitá je kvalitní strava. Všem doporučuji krmivo MERA. Je to osvědčená jistota.