Jsme i naSlovensku
Navštívit

Nové krmivo pro psy - Pure Sensitive Insect Protein

Napsáno: 16.01.2020

aktualita

Inovativní, hypoalergenní, ekologické krmivo s hmyzím proteinem - Mera Pure Sensitive Insect Protein přináší zdravotní benefity zejména psům trpícím alergiemi.

Zbavte svého psa problémů s alergií - krmte hmyzím proteinem.


INSECT Protein - Hmyzí protein je přirozeně dobře snášen.


Nové krmivo pro psy Insect Protein rozšiřuje naši řadu Mera Pure Sensitive o další inovativní druh. Na základě osvědčené stravy s omezením přísad (LID) se v receptuře vzdáváme všeho, co není nezbytně nutné a vytváříme tak předpoklady pro co nejlepší toleranci krmiva.

Krmivo Mera Pure Sensitive Insect Protein je vhodné zejména pro psy s alergiemi a nesnášenlivostí potravín.


Alergické reakce mohou nastat pouze pokud imunitní systém již byl v kontaktu s odpovídajícím proteinem. Protože hmyz se jako zdroj proteinů používá v krmivu velmi zřídka, je riziko alergické reakce minimální.

Krmivo Mera Pure Sensitive Insect Protein je vhodné pro trvalé krmení, protože zásobuje psa všemi potřebnými živinami ve správném množství a poměru.
Ekologické aspekty krmiva s hmyzím proteinem:

  • Uvedením krmiva Mera Pure Sensitive Insect Protein sledujeme náš dlouhodobý cíl zaměřen na udržitelnost. Výroba krmiva z hmyzího proteinu je velmi šetrná k přírodě.
  • Hmyz získává živiny z organického odpadu (například z vedlejších produktů zemědělství nebo odpadu z potravin). 1 tuna hmyzu může přeměnit 4,5 tun organického odpadu na vysoce kvalitní živiny.
  • Nízká spotřeba vody - Při produkci hmyzího proteinu se používá mnohem méně vody než při produkci masa z chovu zvířat.
  • Žádný skleníkový plyn metan - Chov a zpracování hmyzu jako zdroje proteinů nezpůsobuje vznik skleníkových plynů (metan)
  • Malé nároky na prostor - Hmyz roste rychle a zabírá málo místa. Tuna hmyzu roste 6 dní a potřebuje pouze 20 metrů čtverečních prostoru.
  • Žádný odpad - Vedlejší produkty mohou být použity jako hnojivo v zemědělství.