Jsme i naSlovensku
Navštívit

Nová generace MERA EXKLUSIV

Napsáno: 31.10.2019

aktualita

Nabídka produktů MERA EXKLUSIV se v tomto roce rozšířila o nové produkty, receptury stávajících druhů jsou vylepšeny a obaly krmiva mají nový design.

Od srpna 2019 postupně představujeme nové výrobky z nové generace naši chovatelské řady MERA EXKLUSIV.

Dosavadní produkty MERA EXKLUSIV weizenfrei PUPPY a weizenfrei Junior postupně opustí náš sortiment. Tyto 2 produkty pro štěňata a mladé psy budou nahrazeny dvěma novými produkty, které budou obdobné s produktami řady MERA pure sensitive. Nové produkty MERA EXKLUSIV sensitive Puppy a sensitive Junior poskytnou stěňatům a fenkám-matkám maximální kompatibilitu, protože obsahují pouze jediný zdroj monoproteinů (krůtí) a pouze jediný zdroj sacharidů (rýže).

Mezi úplné novinky v řadě MERA EXKLUSIV patří MERA EXKLUSIV sensitive Lachs & Reis (losos s rýží) pro citlivou redukci hmotnosti a MERA EXKLUSIV sensitive Truthahn & Reis Senior (krůtí s rýží) pro starší psy všech plemen.

Stejně jako všechny produkty MERA pure sensitive neobsahují ani produkty MERA EXKLUSIV žádnou pšenici ani ječmen (lepek), exotické zdroje masa, barviva, aromatické a konzervační látky, geneticky modifikované složky, cukr, sóji, vitamín K3.