Úvod       •      O Nás      •      Produkty       •      Aktuality      •      Rady a tipy      •      E-shop      •       Galerie vítězů      •      Kontakt      •      Mapa stránek
MERADOG
HIGH PREMIUM PREMIUM
MERA EXKLUSIV

Ve všech fázích života, od štěnětě až po seniora, zásobuje krmivo Mera Dog vašeho pejska vybranou kvalitou.
WAHRE LIEBE MERA CAT

Udělejte všechno co podpoří zdraví vaší kočky a její náklonnost k vám: dejte ji Wahre Liebe nebo Mera Cat.
VSTUP DO OBCHODU ON-LINE

Wahre Liebe - Luxusní krmivo pro kočky

 

 

       

 

WAHRE LIEBE

Zdravá strava, kočkám chutná

 

Wahre Liebe je nový špičkový produkt pro kočky od Mera Tiernahrung.

 

Pravá láska je, když převezmete odpovědnost.

Vaše kočka vám důvěřuje a vy se staráte o to, aby váš miláček prožíval šťastný život. Udělejte vše co podpoří zdraví vaší kočky a její náklonnost k vám: dejte jí Wahre Liebe. Je to vynikající krmivo pro kočky, se kterým můžete vašeho miláčka rozmazlovat. Wahre Liebe chutná i velice vybíravým jazýčkům. Jsou v něm obsaženy všechny současné odborné znalosti z výživy koček.

Wahre Liebe je nový špičkový produkt od Mera Tiernahrung.

Výrobce disponuje vlastními specialisty na vysokou kvalitu krmiv pro domácí zvířata. Již více než 60 let. Wahre Liebe se vyrábí v Německu, ve městě Kevelaer, v krásném Dolním Porýní. V moderních podmínkách, pod trvalou vysokou kontrolou jakosti a certifikováno podle nejpřísnějších mezinárodních standardů kvality.

Wahre Liebe je ochrana zdraví vaší kočky.

"Jste to, co jíte" - platí nejen pro vás jako člověka, ale stejně tak pro kočky. Wahre Liebe je zdravé kompletní krmivo pro kočky, které pokryje všechny denní nutriční potřeby. Ověření dodavatelé dodávají přesně specifikovanou kvalitu přísad z těch nejvybranějších ingrediencí a surovin - samozřejmě ne geneticky modifikované. Před zpracováním jsou suroviny předmětem další pečlivé kontroly kvality.

Wahre Liebe je více než kvalitní krmivo pro kočky:

je to komplexní bezpečnostní koncept se speciální kombinací účinných látek. Vyvinut s využitím nejnovějších vědeckých poznatků. Dáváme vám s ním jistotu zdravého krmení vaší kočky, podporu jejího pěkného vzhledu, zdraví, blaha a čilosti.

Receptury a funkční součásti Wahre Liebe jsou přizpůsobeny specifickým nutričním potřebám různých typů koček. Bez ohledu na to, zda máte kočku v bytě, kočku citlivou na stravu nebo kočku se sklonem k obezitě:

S Wahre Liebe vaší kočku komplexně chráníte. Jednoduše s každým jídlem.

 

 

       

Pro koťata

Pro kočky v bytě

Pro venkovní kočky

Pro citlivé kočky

Pro obézní kočky

Pro starší kočky

 

 


© 2018 Meradog.cz, všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com